Velkommen til Ultrafilter webshop, Log ind eller Opret ny kontoLog ud

DK NO SE FI
Billede: 2767 EU

Kontaktoplysninger

Ultrafilter Skandinavien tilbyder et bredt udvalg af filtreringsprodukter til trykluft, væsker og gas. Vi har lager i Danmark, og herfra distribuerer vi alle vores produkter til Skandinavien og de baltiske lande. Ultrafilter Skandinavien er en del af ultrafilter gruppen. Produktionen er i Tyskland, og vi har flere datterselskaber i Europa.

Kontaktinformation

+45 82 30 30 20

VAT. 32931472

Åbningstider

Mandag - torsdag fra kl. 8.00 til kl. 17.00

Fredag fra kl. 8.00 - 15.00

Bank Information

Nordfynsbank

Reg. 6863 konto. 0001046775

IBAN.: DK1668630001046775

BIC/SWIFT.: NSBKDK21024

  • Ultrafilter Skandinavien ApS
  • Sunekær 1
  • 5471 Søndersø
  • Denmark
  • VAT. 32931472
BygningKontorLager

Medarbejdere

Per Johnsen

Per Johnsen

CEO / Project Manager

Kan hjælpe med alle aspekter inden for trykluft-, vand- og procesfiltrering, Nitrogen & Oxygen generatorer.

+45 82 30 30 20

per.johnsen@ultra-filter.com
Thomas Pedersen

Thomas Pedersen

Sales Assistant

Kan hjælpe indenfor trykluft-, vand- og procesfiltrering.

+45 82 30 30 20

thomas.pedersen@ultra-filter.com
Jesper Staal

Jesper Staal

Sales Assistant

Kan hjælpe indenfor trykluft, vandfiltrering samt nitrogen & oxygen generatorer.

+45 82 30 30 20

jesper.staal@ultra-filter.com
Søs Dahlhus

Søs Dahlhus

Bogholder

Står for vores bogholderi og er behjælpelig med spørgsmål.

+45 82 30 30 20

accounting@ultra-filter.com
Mikkel Søder

Mikkel Søder

Multimedia Designer

+45 82 30 30 20

mikkel.soder@ultra-filter.com
Gilbert Davidsen

Gilbert Davidsen

Grafiker

+45 82 30 30 20

info@ultra-filter.com
Jan Forss

Jan Forss

Sales Engineer (Sverige)

Står for salg og vejledning for svenske kunder.

+46 (0) 76 796 3020

jan.forss@ultra-filter.com
Marko Kulmala

Marko Kulmala

Sales Engineer (Finland)

Står for salg og vejledning for finske kunder.

+358 50 31 31 232

marko.kulmala@ultra-filter.fi
Andrej Chagur

Andrej Chagur

Baltic Area Executive Director

Står for salg og vejledning for kunder i de baltiske lande.

+372 54 00 42 93

andrej.chagur@ultra-filter.com